OFERTA 2016

ZAPRASZAMY DO REZERWCJI POBYTÓW 

W APARTAMENTACH DWUPOZIOMOWYCH NAD SAMYM JEZIOREM - oferta w cenniku

PROMOCJA LAST MINUTE !! - super ceny w terminie 20-27.07 i 20-30.07 - zapraszamy!

 

lub do WYNAJMU NA CAŁE LATO:

- MIEJSCE POD PRZYCZEPĘ - 4200 zł

- MIEJSCE DO CUMOWANIA JACHTU - 1100 zł

w cenie:  koszty zużycia mediów (prąd, woda, ścieki) i śmieci oraz możliwość korzystania z zagospodarowanego terenu (boisko, miejsce do plażowania i grilla)

O NAS

f1Przystań "Wdzydzki Raj" jest położona przy malowniczym półwyspie w jednej z zatok jeziora Wdzydzkiego zaraz przy tzw. Wielkiej Wodzie. Na terenie ogrodzonej przystani znajduje się parking, sanitariaty, stoły biesiadne, ognisko, plaża niestrzeżona oraz Tawerna Wdzydzki Raj z dużym tarasem i pieknym widokiem, serwująca domowe posiłki, świeże ryby i własne wypieki. Organizujemy również imprezy okolicznościowe!

Oferujemy czartery jachtów o wysokim standardzie - flota jest zadbana zarówno wizualnie jak i technicznie, a w miarę potrzeb wymieniana jest na nową, aby spełnić najwyższe oczekiwania. Nadal posiadamy wolne miejsca do cumowania jachtów na sezon 2015! (cennik rezydencji w zakładce przystań).

Na terenie obiektu jest także możliwość noclegu w  komfortowych, dwupoziomowych apartamentach z pięknym widokiem nad samym jeziorem lub w nowych drewnianych domkach z tarasami.

f2Od samego początku istnienia nasza rodzinnie prowadzona Przystań Wdzydzki Raj cieszy się opinią najnowocześniejszej i najlepiej wyposażonej przystani na akwenie jeziora Wdzydze.

Idąc za głosami naszych klientów - nie osiadamy na laurach... Nieustannie jesteśmy w fazie rozwoju i na każdy sezon staramy się mieć dla Państwa coś nowego i atrakcyjnego w naszej ofercie.

Serdecznie zapraszamy do odpoczynku w jednym z nielicznych już spokojnych miejsc, jakim jest akwen jeziora Wdzydzkiego oraz do skorzystania z wielu atrakcji regionu kaszub.

 

 

Tym, którzy nie wiedzą…

chcielibyśmy się pochwalić zdobytym tytułem:

PERŁY  W KORONIE POMORZA 2011

a tym którzy oddali swoje głosy…

– bardzo podziękować za docenienie naszej kilkuletniej pracy…  

 Przystań: WDZYDZKI RAJ, Wdzydze Tucholskie - m. Lipa; tel. kom.: 698-629-954, 603-879-961, 601-436-714, fax: 58 682-00-96,
www.wdzydzkiraj.pl, e-mail: dreamer.wg@gmail.com

Jachty - Czartery Jachty - Czartery - Wdzydze - Przystań - Noclegi - Apartamenty - Tawerna

copyright © Przystań wdzydzki Raj 2011

projekt i wykonanie strony ascomi.pl
projektowanie i tworzenie stron www

facebook